Gene Simmons, supergwiazda muzyki rockowej, mówi dlaczego lubi Cardano (ADA) i podaje jego nazwę

Gene Simmons, basista i współzałożyciel legendy rocka KISS, wyjaśnił, dlaczego przyciąga go Cardano i jego rodzima moneta ADA do prawie miliona zwolenników.

Gene Klein (aka Gene Simmons), legendarny współzałożyciel i basista klasycznego rockowego zespołu muzycznego KISS, ponownie pojawił się na Twitterze, aby porozmawiać o kryptowalutach.

Tym razem nie chodziło o Bitcoina, DOGE czy inne monety, które ostatnio trafiają na pierwsze strony gazet, ale o ADA Cardano, które wczoraj zostało zepchnięte na szóste miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej.

W poprzednim tweecie wspomniał on również, że Cardano jest zarządzane przez współzałożyciela Ethereum i że znajduje się w Szwajcarii – krainie Crypto Valley, przyjaznej cyfrowym innowacjom i kryptowalutom.

Inną rzeczą wspomnianą na zrzucie ekranu udostępnionym przez Simmonsa jest to, że Cardano koncentruje się na gospodarkach rozwijających się, takich jak Afryka.

Simmons wyjaśnia, dlaczego trzyma ADA

Gene Simmons napisał na Twitterze, że powodem, dla którego posiada Cardano ADA, jest Charles Hoskinson, założyciel IOHK (IOHK to firma, która opracowała Cardano) i współtwórca Ethereum, wraz z Vitalikiem Buterinem i Josephem Lubinem.

Opuścił on Ethereum w 2014 roku, aby trzy lata później uruchomić Cardano.

Frontman KISS zgarnia $300,000 w ADA

Na początku dzisiejszego dnia, Simmons zatweetował, że nabył ADA o wartości $300,000. Stwierdził, że jest byczo nastawiony do tej monety i zdecydował się na nią, ponieważ prawie każdy może sobie pozwolić na ADA, jest ona znacznie tańsza niż Bitcoin.

W czasie prasy, ADA siedzi na szóstym miejscu w skali CoinMarketCap i jest notowana na poziomie 0,9130. Jak donosił wcześniej U.Today, legenda rocka posiada również takie kryptowaluty jak Bitcoin, XRP i DOGE.

 

Comments are closed.

Post Navigation