ANALITYK BITCOINÓW PODZIELA 4 POWODY, DLA KTÓRYCH ALTCOINOWA „IMPREZA“ WKRÓTCE SIĘ SKOŃCZY

To był wybuchowy tydzień dla rynku altcoinów, ale nie dla Bitcoinów.

Ponieważ Bitcoinista w ostatnich dniach intensywnie zajmował się tą tematyką, liczba altówek wzrosła. Lista ta obejmuje Dogecoin (DOGE), Chainlink (LINK), Synthetix (SNX), Cardano (ADA) i VeChain (VET).

Bitcoin vs. altcoin
BTC vs. altcoins Tron, Ethereum, Cardano, i Crypto.com od początku 2020 roku. Wykres z TradingView.com

Ostatnia akcja cenowa przekonała niektórych inwestorów, że ma miejsce „sezon altcoinów“. Termin ten odnosi się do niezwykle silnej akcji cenowej altcoinów w stosunku do Bitcoinów w 2017 i na początku 2018 roku.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Ale podobno są już znane znaki techniczne, że „altcoin party“ się skończyło.

„ALTCOINOWA IMPREZA“ MOŻE SIĘ WKRÓTCE SKOŃCZYĆ, MÓWI ANALITYK

Jak już wspomniano, w ciągu ostatnich kilku dni Altcoins był na łezce. Zostało to zaznaczone gwałtownym spadkiem dominacji Bitcoinów, czyli procentu rynku kryptokurwalutowego składającego się z BTC.

Ale inwestor mówi, że „partia altcoinów zakończy się bardzo szybko“. Zidentyfikował cztery powody, dla których tak jest. Są one następujące:

Dominacja Bitcoinów osiągnęła cotygodniowe wsparcie horyzontalne.
BTC handluje w jednym zakresie od ponad 70 dni. BTC prawdopodobnie wkrótce przełamie ten zakres i stanie się liderem na rynku.
Zmienność rynku jest „na niskim poziomie tylko 4 razy od 2017 roku“. Ponownie, BTC prawdopodobnie będzie liderem na pozostałym rynku kryptograficznym.
Q3 był historycznie niedźwiedzi dla Bitcoin. Kiedy BTC spada, altcoingi często spadają dalej.
W ostatnich tygodniach rośnie również liczba znaczących inwestorów i kadry zarządzającej, którzy występują przeciwko altcoins.

Kevin Rose, partner generalny True Ventures, powiedział TechCrunch w czerwcu:

„Problem polega na tym, że 99% projektów i wielu ludzi, którzy za nimi stoją, jest w tym tylko dla czystego zysku finansowego. A na zewnątrz jest mnóstwo śmieci. I to jest niefortunne, ponieważ to naprawdę przeciąga wysokiej jakości projekty, a to trochę zabrudza przestrzeń.“

Ten sentyment został powtórzony przez innych, w tym handlowca „Joe007“. Powiedział, że prawdopodobnie nastąpi masowe wyginięcie „s**tcoinów“, które poprzedzi kolejny rajd Bitcoinów.

BITCOIN MOŻE ROZKWITAĆ, GDY ALTCOINY POWRÓCŠ.

Bitcoin oznacza korzystać z altcoin Retracement.

Kelvin „Spartan Black“ Koh, partner w The Spartan Group i były partner Goldman Sachs, powiedział, że zyski altcoin często cyklu w Bitcoin:

„W ciągu ostatnich 4-5 tygodni widzieliśmy duże zmiany w wielu mniejszych altcoinów (esp DeFi), podczas gdy BTC jest związany zasięg. W pewnym momencie, wycena tych altcoinów zacznie wyglądać na spienioną, a kapitał powróci do BTC“.

To nie znaczy, że pieniądze pozostaną w BTC.

Ale jeśli inwestorzy kryptońscy chcą spieniężyć swoje zyski z altcoinów i nadal chcą długiej ekspozycji netto na tę klasę aktywów, prawdopodobnie będą trzymać Bitcoin. Ethereum, too, may potentially be a viable option for holding.

Comments are closed.

Post Navigation